Biuro Rachunkowe RESPIRO zajmuje się księgowością oraz doradztwem podatkowym.

Licencja Ministra Finansów Nr 9131/98

Wpis na listę doradców podatkowych pod nr 06848

 Posiadamy polisę OC


Ponad 20-to letnie doświadczenie naszego zespołu oraz współpraca z kancelariami prawnymi gwarantują Państwu pełen profesjonalizm świadczonych usług oraz wsparcie w rozwiązywaniu trudnych tematów. Nad każdą rozliczaną przez nas firmą nadzór sprawuje doradca podatkowy – Magdalena Dembińska.

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie stale uczestniczymy w szkoleniach organizowanych głównie przez Mazowiecki Oddział Krajowej Izby Doradców Podatkowych lub Instytut Studiów Podatkowych.
Nie straszne są nam kontrole podatkowe ani ZUS-owskie. Mimo, że w rankingu Global Benchmark Complexity Index - Polska ma najbardziej skomplikowany system prawa gospodarczego, w tym podatkowego w Europie – dajemy radę. W tym niechlubnym rankingu Polska zajmuje 7 miejsce w świecie, co oznacza, że tylko 6 krajów świata zostało ocenionych gorzej. Następna w Europie Chorwacja jest na 27 miejscu. – ale to tylko tak na marginesie.

My możemy poszczycić się zaufaniem blisko 150 klientów: firm z różnych branż i form prawnych.

Obsługujemy głównie małe i średnie przedsiębiorstwa takie jak:

- jednoosobowe działalności gospodarcze,
- spółki cywilne, jawne, komandytowe, partnerskie,
- spółki z o.o.
- spółki z o.o. spółki komandytowe

Zapraszamy do współpracy oferując również wygodne 150 metrowe biuro oraz duży parking, na którym zawsze znajdzie się miejsce.

Starając się zapewnić klientom jak najlepszy kontakt – BIURO czynne jest w godzinach od 7:00 do 17:00, a po uprzednim umówieniu się możliwe są godziny późniejsze lub nawet soboty. Bezpośredni telefon do właściciela - doradcy podatkowego: 500-036-889 /Magdalena Dembińska/
Telefony do biura: 793-852-703, (22) 773-25-69

Centrum Informacji Księgowej
Biura Księgowe
Krajowa Izba Doradców Podatkowych